Автори Hearthstone представили доповнення «Вбивство у Замку Нафрія»

Компанія Blizzard Entertainment провела презентацію наступного доповнення Hearthstone. Розширення, яке привнесе в гру 135 нових карток, отримало назву «Вбивство в Замку Нафрія».

З виходом доповнення Hearthstone з’явиться кілька нових механік. Гравці зможуть використовувати карти нового типу – області, які після розіграшу залишаються на полі та активуються, витрачаючи запас міцності. У них немає показників атаки та здоров’я, але з ними можна взаємодіяти за допомогою карток з відповідними ефектами.

З розширенням “Вбивство в Замку Нафрія” розробники також запровадять ключове слово “насичення”. Ця властивість спрацьовує на картах у руці при смерті союзних істот після досягнення мети вони посиляться. Крім цього, з доповненням в Hearthstone додадуть десять легендарних карт з унікальними механіками – наприклад, Принц Ренатал збільшить початковий запас здоров’я героя і розмір колоди до 40.

Реліз розширення “Вбивство в Замку Нафрія” відбудеться 2 серпня. З деякими новими картами можна ознайомитися на офіційному сайті Hearthstone.

Ви можете поділитися цією публікацією у своїх соціальних мережах

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code