Емма Радукану започаткувала свій дебют

Емма Радукану започаткувала свій дебют на Відкритому чемпіонаті Австралії, обігравши Слоан Стівенс з рахунком 6-0 2-6 6-1 на арені Маргарет Корт.

19-річна Радукану, яка грає у своєму першому матчі “Великого шолому” після перемоги на US Open минулого року, пройшла перший сет лише за 17 хвилин проти Стівенс, яка сама стала чемпіонкою US Open у 2017 році.
Але у другому сеті динаміка змінилася на користь Стівенс, оскільки американка тричі робила брейк Радучану, щоб зрівняти рахунок у вівторковому матчі. “І я, і Слоан дійсно виклалися по повній і віддали всі сили”, – сказала британка Радукану під час інтерв’ю на корті. Стівенс. “Я думаю, що це був дуже якісний матч з дуже довгими серіями. Я дуже рада, що мені вдалося виграти у такої великої чемпіонки, як вона”.

Після сенсаційного тріумфу на US Open минулого року, Радукану пережила важкий період у жовтні та листопаді та сказала, що вона все ще “адаптується до швидкого життя туру”. Відкритий чемпіонат Австралії: Tennis Australia заявляє, що глибоко жалкує про вплив саги про Новака Джоковича на гравців Відкритий чемпіонат Австралії: Тенісна Австралія каже, що глибоко жалкує про те, що сага про Новака Джоковича вплинула на гравців У грудні перед виставковим турніром в Абу-Дабі вона здала позитивний аналіз на Covid-19, а на початку цього місяця повернулася до ладу Сіднеє.

Її наступний матч на Australian Open буде проти Данки Ковініч із Чорногорії, а потенційною суперницею у третьому колі стане дворазова чемпіонка турнірів Великого шолома Симона Халеп.