Емма Радукану зазнала несподіваної поразки у другому колі

Емма Радукану зазнала несподіваної поразки у другому колі Відкритого чемпіонату Австралії, поступившись з рахунком 6-4 4-6 6-3 98-й ракетці світу данці Ковініч.

19-річна британка протягом усього матчу боролася з пухирем на руці, і їй кілька разів була потрібна допомога лікаря на корті. і послідовністю, і несіяна Ковініч скористалася цим, вигравши перший сет.

Це був вражаючий початок для чорногорки, яка ніколи не проходила далі другого кола на турнірах “Великого шолому” за 17 виступів в основній сітці в одиночному та парному розрядах.
Однак у перерві Радукану змогла продовжити лікування правої руки та у другому сеті вийшла на корт вже більше схожа на ту тенісистку, яка приголомшила тенісний світ, вигравши Відкритий чемпіонат США у вересні.

danka kovinic

Вона повернула контроль над ситуацією за допомогою потужних базових ґрунтових ударів і зрівняла рахунок у матчі після ще одного завзятого сету. Перший гейм сету став вирішальним у матчі: Радукану болісно пропустила удар із форхенду через корт, який міг би принести їй вирішальний ранній брейк.


27-річна Ковініч виявила дивовижне самовладання і врешті-решт утримала подачу, виконавши ідеальний удар.
Радукану, вкрита пухирями та бинтами – і часто з усмішкою на обличчі – продовжувала битися у вирішальному матчі з ледь доступним їй форхендом, але в результаті цієї рішучості виявилося замало, щоб узяти гору над Ковініч, яка стала першим гравцем, який представляє Чорногорію, що вийшов у третій коло турніру “Великого шолому”.


“Мені дуже сподобалося”, – сказала Ковініч у своєму інтерв’ю на корті. “Це був приємний досвід – грати з Еммою і вперше після багатьох років вийти у третє коло турніру “Великого шолому””. “Я (Радукану) досягла приголомшливого результату, вигравши турнір “Великого шолому” в такому юному віці. Такий талант, і це був справді добрий досвід. Я рада, що показала, що можу грати на високому рівні”.

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code