Еммануель Макрон запропонував провести The International 2024 з Dota 2 у Франції

Президент Франції Еммануель Макрон продовжує викликати інтерес молоді до своєї особи. Спочатку він розпорядився у своєму штабі створити сервер Minecraft, а тепер пообіцяв розвивати в країні кіберспорт і висловив бажання провести у 2024 році один із великих чемпіонатів світу з віртуальних битв. Наприклад, The International з Dota 2.

Відеоігри – важлива складова французької культури, іміджу нашої країни у світі. Ось чому я хочу, щоб і тут у нас був стратегічний підхід, щоб продовжувати створювати умови, які роблять Францію країною відеоігор: ми запровадили податкову пільгу на відеоігри, ми хочемо зробити її постійною та продовжуємо працювати над фінансуванням створення та навчанням розробників.

Нарешті я не забуваю кіберспорт, ще одну область французької майстерності з такими командами як Team Vitality або Karmine Corp. У цьому випадку ми маємо історичну нагоду: «Олімпійські ігри – 2024». Ми повинні скористатися нею, щоб зв’язати Олімпіади двох світів, прийнявши цього року найбільші спортивні змагання у світі: мейджор з CS:GO, Worlds з League of Legends або The International з Dota 2.

Нагадаємо, що Макрон переміг 24 квітня на президентських перегонах обігнавши свою опонентку Марін ле Пен.

Ви можете поділитися цією публікацією у своїх соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code