ENCE оголосила про підписання чорногорського рифлера Павла “Мадена” Бошковича

ENCE оголосила про підписання чорногорського рифлера Павла “Мадена” Бошковича з команди “ФанПлюс Фенікс”. З новим підписанням міжнародна команда сподівається зробити наступний крок уперед після багатообіцяючого виступу восени 2021 року.

23-річний гравець прийшов на заміну Йоонасу “doto” Форсса після того, як фіна посадили на лаву запасних на початку січня, що поклало край річній співпраці фінського гравця з організацією. Однак це не вперше, коли Маден грає під прапором ENCE, тому що він ненадовго замінив Марко “Snappi” Pfeiffer під час IEM Winter.

Маден повернеться до ENCE після того, як просидів на лаві запасних FunPlus Phoenix з листопада, коли китайська організація вирішила припинити діяльність свого підрозділу CS:GO та перевела свій склад у трансфер-лист.

Незважаючи на невдалий рік для FunPlus Phoenix, молодий рифлер зміг зберегти пристойний рейтинг 1,09 у 2021 році, а його виступи допомогли європейській команді вийти у три фінали, зокрема на DreamHack Open January 2021 Europe та Snow Sweet Snow 1, навіть відібравши трофей у Gambit в останньому.

Після відходу Медена в команді залишилися тільки Лука “emi” Вукович та Джессі “zehN” Ліньяла залишилися працювати за контрактом з китайською організацією, а Мартін “STYKO” Styk та Asger “Farlig” Єнсен залишили FunPlus Phoenix у січні.

Apeks поповнив свій склад стиком
“Ми дуже раді прийняти Медена в команду! У нас вже було коротке знайомство з ним на IEM Winter, і він залишив хороше перше враження”, – сказав тренер ENCE Еету “sAw” Saha, вітаючи прибуття Медена. “Меден – товариський і легкий у спілкуванні хлопець, який добре ладнає з командою. Крім того, він привнесе в команду багато вогневої потужності та агресії, що допоможе підняти нашу гру наступного сезону”, – продовжив sAw.

“У плані ролей будуть деякі зміни, щоб Медена було комфортно, і щоб команда функціонувала краще”.

Міжнародний проект ENCE швидко піднявся у рейтингу минулої осені після сильних виступів на ESL Pro League Season 14 та IEM Fall, посівши 7-е місце у світовому рейтингу. Проте серія фінішів, що розчаровують, на заключних етапах року змусила їх опуститися на кілька ступенів у турнірній таблиці.

Дебют ENCE у новому вигляді відбудеться у плей-ін на IEM Katowice 2022, який розпочнеться 15 лютого.

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code