Evil Geniuses оголосили про приєднання Вільяма “RUSH” Wierzba

Evil Geniuses оголосили про приєднання Вільяма “RUSH” Wierzba, підтверджуючи крок, чутки про який ходили з початку року. Він приєднався до команди разом з Джейком “Stewie2K” Yip та Тімоті “autimatic” Та, які були оголошені в попередні кілька днів, щоб завершити міжсезонну розбудову Evil Geniuses.

Цей крок не став несподіванкою, враховуючи повідомлення, що з’явилися на початку січня про те, що одноразовий переможець Major розглядався як альтернатива Вальдемару “valde”. Бьорну Вангсо після того, як переговори Evil Geniuses із данцем зірвалися. Його підписання завершує возз’єднання ядра Cloud9, яке виграло мейджор, через чотири роки після перемоги на ELEAGUE Major 2018.

RUSH возз’єднується з ядром, з яким він виграв Major
Зовсім недавно RUSH виступав за команду Complexity, до якої він приєднався наприкінці 2019 року і став частиною її складу “Juggernaut” разом із Бенджаміном “BlameF” Бремером. Бремер. Цей проект так і не виправдав драматичних надій, і його було знято з посади в липні 2021 року після того, як команда посіла 13-16 місце на IEM Cologne.

Новий склад Evil Geniuses дебютує на BLAST Premier Spring Groups наприкінці цього місяця, розпочавши свою кампанію проти Vitality 30 січня.

Після цього підписання склад Evil Geniuses став таким:

United States Vincent “⁠Brehze⁠” Cayonte
Bulgaria Tsvetelin “⁠CeRq⁠” Dimitrov
United States Jake “⁠Stewie2K⁠” Yip
United States Timothy “⁠autimatic⁠” Ta
United States William “⁠RUSH⁠” Wierzba

France Damien “⁠maLeK⁠” Marcel (Тренер)

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code