Grayscale готується до випуску Spot Bitcoin ETF напередодні схвалення SEC

Grayscale Investments зробила заяву у понеділок (27 червня 2022 року), що вона готується до роботи з великоваговими маркет-мейкерами Jane Street і Virtu Financial, якщо SEC схвалить перетворення їх Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) на спотовий ETF. В цей час GBTC торгується майже з 30-відсотковою знижкою до вартості чистих активів. Ця знижка, ймовірно, буде швидко стерта, якщо траст стане ETF.

Рішення SEC щодо заявки GBTC на створення спотового ETF має бути ухвалене до 6 липня 2022 року. Багато хто припускає, що схвалення не відбудеться, але генеральний директор Майкл Сонненшієн підтвердив, що його компанія має намір перетворити GBTC з трасту в спотовий ETF.

В інтерв’ю CNBC голова SEC Гері Генслер сказав, що Bitcoin – єдина криптовалюта, яку він готовий назвати товаром, а не цінними паперами.

“Інвестуюча публіка сподівається на прибутковість, як і при інвестуванні в інші фінансові активи, які ми називаємо цінними паперами. Багато з цих фінансових активів (крипто-фінансових активів) мають ключові ознаки цінних паперів”, – сказав Генслер в інтерв’ю Squawk Box, зазначивши, що ці активи перебувають під юрисдикцією SEC. “Якщо біткойн буде класифіковано як товар, цей актив перейде під юрисдикцію Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC)” – додав Генслер.

Ви можете поділитися цією публікацією у своїх соціальних мережах

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code