Південноамериканська команда посилила свій склад після відходу Сантіно “try” Ригала

Лука “Luken” Надотті та Девід “dav1d” Tapia Maldonado приєдналися до 9z, організація оголосила про це у п’ятницю. Цей крок стався незабаром після оголошення про приєднання Try до 00Nation.

У той час як це оголошення означає, що в 9z буде шість гравців, у повідомленні ge говориться, що внутрішньоігровий лідер Бруно “BIT” Фукуда Ліма веде переговори про те, щоб потенційно замінити Алессандро “Apoka” Маркуччі як новий тренер MIBR якщо він вирішить це зробити після закінчення контракту з 9z.

Лукен повертається до активної діяльності після майже 15-місячної перерви
Лукен раніше представляв 9z у 2019 році, після чого його забрали Sharks, де він пробув понад рік, беручи участь у фіналах ECS Season 8 та ESL Pro League Season 10. dav1d останнім часом грав у складі Paquetá, допомагаючи команді стати сильними суперниками на внутрішньому ринку, посівши четверте місце на двох змаганнях RMR, а його індивідуальний рейтинг за 2021 рік становить 1,18.

Незабаром 9z вирушить до Європи, щоб взяти участь в ESL Challenger February, перемігши у відбірному турнірі у Південній Америці. Там їм протистоятимуть такі команди, як FURIA, Virtus.pro та Complexity, щоб показати себе на міжнародному рівні у новому складі.

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code