Крах цін на Bitcoin: втрати BTC MicroStrategy перевищили 1 мільярд доларів, оскільки генеральний директор не відмовляється від криптовалют

Найбільший у світі корпоративний інвестор у Bitcoin знищив понад 1 мільярд доларів зі своїх криптовалютних активів після останнього обвалу цін.

Програмна компанія MicroStrategy почала накопичувати Bitcoin в серпні 2020 року і наразі витратила 3,97 мільярда доларів менш ніж за два роки. Компанія володіє майже 130 000 Bitcoin, вартість яких впала до 2,6 мільярда доларів після того, як криптовалюта впала ще на 10 відсотків у середу вранці. Генеральний директор MicroStrategy Майкл Сейлор заявив у травні, що якщо Bitcoin впаде до 21 000 доларів, то може бути ініційовано маржинальний дзвінок щодо позики в розмірі 205 мільйонів доларів, яку він узяв у Silvergate Bank для покупки BTC.

У повідомленні своїм послідовникам у вівторок він сказав, що MicroStrategy не має наміру продавати свій біткойн, навіть якщо він впаде нижче 4000 доларів. «Коли MicroStrategy прийняла стратегію біткойн, вона передбачила волатильність і структурувала свій баланс таким чином, щоб вона могла продовжувати HODL через негаразди», — написав він.

Інші відомі корпоративні інвестори в біткойн також постраждали в результаті краху криптовалюти 2022 року, коли ціна біткойна впала більш ніж на 70 відсотків з рекордного рівня близько 69 000 доларів у листопаді. У Tesla, на балансі якої 43 200 BTC, початкові інвестиції скоротилися з 1,5 мільярда доларів до 921 мільйона доларів за сьогоднішніми цінами.

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code