Левандовскі лаявся з «Баварією» через медіа навіть після переходу до «Барси». Але з’їздив до Мюнхена і помирився з керівництвом

Саліхаміджич навіть хотів поспілкуватися із Лапортою.

Незважаючи на те, що Роберт Левандовскі. Все ж таки опинився в «Барселоні» (а «Баварія» його туди відпустила), поляк зберіг негативний настрій і підділ мюнхенців у післятрансферних коментарях.

Форвард заявив, що пішов з «Баварії» не через чутки про появу в Мюнхені Ерлінга Холанда. «Отже, все, що сталося за останні кілька тижнів до того, як я залишив «Баварію», було пов’язане, зокрема, з політикою. Клуб намагався знайти аргументи для мого продажу до іншого клубу, бо раніше це було важко пояснити вболівальникам.

І мені довелося змиритися з цим, незважаючи на те, що це марення, про мене було сказано багато марення. Але я знаю, що фанати навіть у цей період все ще дуже підтримують мене».

Зрозуміло, керівництво «Баварії» такі слова форварда розлютили. «Не можу зрозуміти такого відношення. Мій батько вчив мене, що не варто закривати двері дупою, коли йдеш, – відповів йому спортдир Хасан Саліхаміджич. – А Роберт саме це і займається».

Президент мюнхенського клубу Герберт Хайнер із ним погодився: «Не розумію, чому Роберт знову порушив цю тему. Кожен отримав те, що хотів. Не слід забувати, що він першим виніс усе на публіку наприкінці минулого сезону».

Ідею про трансфер справді запустив сам Роберт. «Моя ера у «Баварії» закінчилася. Більше не бачу нагоди продовжувати виступ за цей клуб. Трансфер – найкраще рішення», – говорив він наприкінці травня. А коли настав час тренуватись у «Баварії», яка спочатку не хотіла його відпускати, спізнювався на заняття, робив все мляво та відсторонено.

Як писали німецькі медіа, Саліхаміджич вважав, що на Левандовського вплинув президент Барси Жоан Лапорта. “Ми обов’язково поговоримо про це з Лапортою наступного разу, коли побачимося”, – говорив функціонер.

Щоправда, поляк все ж таки вирішив помиритися з «Баварією» і після закінчення турне «Барси» поїхав до Мюнхена. Там він відвідав роздягальню «Баварії» та попрощався з колишніми партнерами по команді, потім поспілкувався з тренерами та фізіотерапевтами.

Потім Левандовскі тет-а-тет поговорив із Саліхаміджичем та гендиректором клубу Олівером Каном, щоб закрити всі питання про претензії: «У нас [з Саліхаміджичем] все гаразд. Я з усіма зустрівся і подякував їм за все». У німецьких медіа зазначають, що Левандовскі подарував усім гравцям та персоналу «Баварії» по пляшці шампанського у подарунковій упаковці зі своїм автографом та фото з часів виступів за клуб.

Після цього Роберт сходив у музей «Баварії» і виклав у соцмережі примирливий пост із трофеями, завойованими в Мюнхені: «Разом ми створили історію! 8 років незабутніх спогадів із чудовою командою! Дякую, «Баварія».

Ви можете поділитися цією публікацією у своїх соціальних мережах

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code