Ліонель Мессі забиває п’ять голів в одному матчі та піднімається у списку бомбардирів усіх країн світу

Ліонель Мессі забив усі п’ять голів збірної Аргентини, яка обіграла Естонію з рахунком 5:0 у міжнародному товариському матчі в неділю

34-річний гравець відкрив рахунок з пенальті, а потім додав ще чотири голи у ворота своєї країни.
Мессі, на рахунку якого 86 голів у 162 міжнародних матчах, тепер піднявся вище угорської легенди Ференца Пушкаша у списку найкращих бомбардирів усіх часів.
Зірка ПСЖ відстає від колишнього нападника збірної Малайзії Мохтара Дахарі (89), іранця Алі Даєї (109) та Кріштіану Роналду. Португальський талісман двічі забив за збірну Португалії у вихідні, збільшивши свій рекорд до 117 .

Мессі забив свій другий гол у ворота суперника.
Незважаючи на дебютний сезон, що розчаровує, в Парижі, Мессі довів, що він, як і раніше, на голову вищий за інших гравців своєї країни.

Його п’ятигольовий успіх трапився лише через кілька днів після того, як Аргентина обіграла Італію з рахунком 3:0 у тяжкому поєдинку на стадіоні “Уемблі” в рамках “Фіналісіма”.
Незважаючи на те, що того дня Мессі не відзначився гольовою передачею, він зробив дві гольові передачі у вінтажній грі, яка нагадала всім, чому він вважається, можливо, найкращим гравцем в історії.
Можливо, Естонія була не найскладнішим суперником для Мессі у неділю, але форвард не взяв полонених.
Відбивши пенальті, аргентинець перед самою перервою додав другий м’яч, точно пробивши під кутом.
Потім він додав ще три голи у другому таймі, завершивши свій сезон незабутнім виступом.