Організатори Олімпійських ігор у Пекіні продовжують традицію

Організатори Олімпійських ігор у Пекіні продовжують традицію надання презервативів спортсменам, незважаючи на докладні інструкції із соціального дистанціювання, покликані стримати розповсюдження COVID-19 у “замкнутому циклі”, в якому відбуватимуться Ігри.

“Всі підрозділи, пов’язані з Олімпійськими іграми, надаватимуть відповідну кількість презервативів безкоштовно у відповідний час людям, які зареєструвалися, щоб залишатися в замкненому колі”, – повідомили організатори агенції Reuters електронною поштою у вівторок.
Ігри пройдуть з 4 по 20 лютого в Пекіні та прилеглому місті Чжанцзякоу всередині міхура, який суворо відокремлює спортсменів та інший персонал Ігор від громадськості.

Журналісти, що заселилися в готель “Гуйчжоу”, що знаходиться всередині замкнутого контуру, виявили в кожному номері п’ять презервативів в індивідуальному впакуванні. Вони були запаковані в конверти різних кольорів, прикрашені зображенням китайського ліхтаря.

Організатори не відразу сказали, скільки презервативів вони збираються роздати.
Охоронець стежить за кордоном замкнутої “бульбашки” біля Головного медіацентру зимових Олімпійських ігор у Пекіні, 25 січня 2022 року.

У посібнику COVID-19 для персоналу Ігор спортсменам наказано звести до мінімуму фізичну взаємодію, таку як обійми, “дай п’ять” і рукостискання, і дотримуватися соціальної дистанції не менше двох метрів від товаришів зі змагань.

Напередодні Ігор у Токіо минулого літа організатори заявили, що планували роздати близько 150 000 презервативів, але сказали спортсменам забрати їх додому, а не використовувати в Олімпійському селі через правила соціальної дистанції та заходи щодо боротьби з коронавірусом.

Велика кількість презервативів лунає на Іграх з Олімпійських ігор 1988 року в Сеулі для підвищення поінформованості про ВІЛ та СНІД, і токійські організатори заявили, що Міжнародний олімпійський комітет попросив продовжити їхню роздачу.

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code