Прихід Усмана Дембеле до “Барселони” у 2017 році мав ознаменувати нову еру для клубу

Після шокуючого відходу Неймара в “Парі Сен-Жермен” “Барселона” витратила понад половину рекордної суми, яку вона отримала за свіжого підлітка, який запалював у Бундеслізі.
За повідомленнями, “Барселона” заплатила за Дембеле рекордну на той момент суму 105 млн євро (119 млн доларів) у 2017 році, а потенційно сума угоди могла зрости до 140 млн євро (158,5 млн доларів), при цьому зарплата француза, Як повідомляється, становить близько 20 млн євро (22,5 млн доларів) на рік.
Але замість того, щоб заповнити величезне взуття Неймара, Дембеле став, можливо, несправедливо, символом фінансової безгосподарності каталонського клубу в епоху, коли клуб перетворився з претендента на Лігу чемпіонів на учасника Ліги Європи.


Час, проведений Дембеле в клубі, схоже, добігає кінця – і це не той кінець, який будь-яка зі сторін могла передбачити п’ять років тому.
У 24-річного футболіста залишилося всього шість місяців за контрактом, але хитке фінансове становище “Барселони” означає, що клуб хотів би, щоб він пішов під час січневого трансферного вікна, оскільки він продовжує зазнавати труднощів із реєстрацією нових гравців.
У четвер “Барселона” опублікувала інтерв’ю зі своїм директором з футболу Матеу Алемані, який сказав, що Дембеле “має піти негайно” після того, як гравець та його агенти відхилили численні пропозиції залишитися протягом кількох місяців переговорів.


Коморські острови роблять історичний провал, вибиваючи Гану з дебютного матчу АФКОН
Час Усмана Дембеле в “Барселоні”, схоже, добігає кінця.
“Ми розпочали переговори з Усманом та його агентами приблизно в липні”, – сказав Алемані. “За цей час протягом шести або семи місяців ми розмовляли, вели діалог, “Барселона” робила різні пропозиції, щоб знайти можливість для гравця залишитися з нами.
“Ці пропозиції систематично відкидалися його агентами. Очевидно, що гравець не хоче залишатися в “Барселоні” і не відданий майбутньому проекту клубу”.

“Йому та його агентам було сказано, що він повинен негайно піти. Спортивний наслідок всього цього, оцінений тренерським штабом і менеджером, полягає в тому, що нам не потрібні гравці, які не віддані проекту”.
Однак у четвер Дембеле відповів на цю заяву, наполягаючи на тому, що він, як і раніше, у розпорядженні головного тренера Хаві, і сказав, що він не буде “піддаватися на шантаж”.

У “Арсеналу” є проблема червоних карток, і це шкодить команді Мікеля Артети
Дембеле каже, що він чотири роки не виправдовував нічого з того, що прочитав, і стверджує, що терпів “чутки” і людей, “безсоромно брешуть” про нього.
“Сьогодні це закінчиться”, – написав він. “З сьогоднішнього дня я збираюся відповідати щиро, не піддаючись на шантаж. Мені 24 роки, і, як у кожної людини, у мене є недоліки та недосконалості. Я пережив складні моменти, травми, Ковід вплинув на мене”.
“Я забороняю комусь створювати враження, що я не беру участь у спортивному проекті. Я забороняю комусь приписувати мені наміри, яких у мене ніколи не було. Я забороняю комусь говорити від мого імені або від імені моїх агентів, яким я повністю довіряю”.


“Все ще перебуваючи на контракті, я повністю залучений і перебуваю у розпорядженні свого клубу та тренера. Я завжди віддавав усе для своїх товаришів за командою, “сосьос”… зараз не той час, коли це зміниться”.


Невдачі “Барси” поза полем погіршилися поразкою в додатковий час від “Атлетік Більбао” в раунді 16-го туру Копа дель Рей у четвер, що позбавило команду останніх шансів на реальне завоювання срібних нагород цього сезону.
Правду кажучи, трофей лише замазав би тріщини в обложеному клубі.
Якщо прихід Дембеле в “блауграну” повинен був ознаменувати нову еру, то його відхід означатиме нову еру. Однак для того, щоб повернути клубу колишню славу, знадобиться набагато більше, ніж догляд одного нещасного гравця.

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code