Проблема довіри до криптовалюти та шляхи її вирішення

Багато інвесторів, які тільки збираються увійти в криптовалютний простір, стурбовані тим, наскільки безпечні криптовалюти та цифрові активи в цілому. Можливо, найбільшою перешкодою для ширшого прийняття криптовалют є питання довіри, яке залишається на першому місці у свідомості потенційних та нинішніх інвесторів. За темою довіри до криптовалют, продовжуємо огляд самих криптовалют.

Розуміння децентралізації та безпеки криптовалюти

Купівля криптовалюти відома тим, що вона децентралізована і не потребує центрального органу чи сторонньої автентифікації. Однак у цьому “вільному світі” управління грошима відповідальність за збереження цих коштів лежить на власнику, а не на уряді чи третій стороні, яка має за них доручитися. У результаті кожен власник криптовалюти несе відповідальність за безпеку своїх криптоактивів у гаманцях, створених відповідними мережами, що відчиняє двері для можливого людського фактора.

Проблема захисту криптовалюти

Гаманці, керовані біржею, дозволяють користувачам створювати надійні паролі, а також функцію, що дозволяє відновити обліковий запис, якщо вони забули їх. Це неможливо при використанні гаманців, специфічних для конкретної мережі. Три фактори довіри належать до інтересів усіх зацікавлених сторін у галузі:

● Інвестори;
● Підприємства;
● Регулятори.

Інвестори хочуть знати про засоби безпеки та те, що вони зможуть отримати до них доступ, навіть якщо втратять закритий ключ. Підприємства, які приймають криптовалюти, хочуть бути впевнені, що у разі шахрайської транзакції вона буде виявлена ​​та скасована. Зрештою, органи, що регулюють забезпечення захисту споживачів на випадок, якщо “щось піде не так”.

Останнім часом збільшилася кількість підприємств та інвесторів, які звертаються за криптовалютним страхуванням, що говорить про те, що інвестори намагаються розв’язувати сучасну проблему за допомогою традиційного підходу. Криптовалютне страхування для фізичних осіб важко знайти та, швидше за все, воно буде дорогим. Це не розв’яже проблему втрачених або вкрадених коштів, а скоріше є реактивним заходом, який не враховує (не)безпеку активу біля його джерела.

Що можна зробити для розв’язання цієї проблеми

Враховуючи проблеми з безпекою криптовалют, найкращим засобом є профілактика. Переконайтеся, що ваші активи зберігаються в надійному місці, і ознайомтеся з тим, що ви можете зробити для забезпечення збереження цих коштів. Зосередившись на профілактиці, німецькі компанії та інвестори мають спрямувати свою енергію на обмеження ризиків та забезпечення максимальної безпеки для своїх корпоративних гаманців.

Щоб прискорити темпи розвитку криптовалютних бірж, учасники галузі повинні переконатися, що нові та потенційні трейдери розуміють, які ризики існують і які превентивні заходи можуть вжити для захисту своїх коштів. Піонери та постачальники послуг у галузі повинні забезпечити прозорість усіх методів роботи та їх відповідність інтересам користувачів.

Регуляційні органи повинні працювати разом, щоб створити нормативну базу, яка заохочує інновації у галузі та забезпечує передову практику. Посилення гарантій збереження цифрових активів є найважливішим аспектом поліпшення настрою ринку щодо довгострокової життєздатності крипто-інвестицій. Він також спрямований на підвищення рівня впровадження криптовалюти у глобальному масштабі. Завдяки закритим ключам та носіям відновлення, деякі гаманці дуже надійні. Проте зручніші варіанти, такі як веб-гаманці або гаманці, розміщені на біржі, пропонують простий доступ та зручні функції без шкоди для безпеки активів.

Ви можете поділитися цією публікацією у своїх соціальних мережах

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code