Роберт Коен: “SEC докладатиме всіх зусиль, щоб перемогти криптовалюти Ripple”.

Позов Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) проти криптовалюти Ripple вважається одним з найбільш сенсаційних розглядів в індустрії купівлі криптовалюти. Роберт Коен, колишній керівник відділу правозастосування SEC, нещодавно заявив, що SEC зробить усе можливе для перемоги у цій справі. Якщо суд ухвалить рішення на користь Ripple, Коен сказав, що SEC спиратиметься на федеральні закони про цінні папери для ухвалення позитивного рішення. Коен зокрема зауважив, що SEC зробить все можливе, щоб зберегти свою репутацію, навіть якщо їй доведеться застосувати всю силу федеральних законів про цінні папери, щоб виправити “помилкове рішення судді”. Цей огляд криптовалют представлений виключно з інформаційною метою і не є фінансовою консультацією.

Масовий інтерес до судового процесу

Комісія звинувачує Ripple у проведенні незаконного ICO у 2013 році та стверджує, що продаж XRP порушує закони про цінні папери. Компанія заперечує звинувачення агентства, і судовий процес, що розпочався наприкінці 2020 року, продовжується. Члени криптоспільноти очікують, що результат стане важливим фактором у регулюванні криптовалют у США. Позов Ripple проти SEC був названий однією з найбільших справ у криптовалютній індустрії за весь час її існування. Очікується, що результат судового процесу стане одним з основних факторів, що визначають статус регулювання криптовалютних бірж у США. Перемога Ripple, як повідомляється, спонукає SEC встановити чіткі правила для криптоіндустрії.

Однак, якщо блокчейн-компанія програє, це означатиме, що понад 20 000 цифрових валют будуть класифіковані як цінні папери й підлягатимуть такому ж обігу, як криптовалюти Ripple. Зрозуміло, що інтерес до результату справи зростає, і Коен вважає, що Комісія з цінних паперів та бірж хоче зберегти чистоту. Навіть якщо це означає використання “усієї сили федеральних законів про цінні папери для виправлення помилок судді”.

Досвід минулого показує, що SEC не змириться з поразкою


Колишній глава SEC мав на увазі попередню справу, яку агентство порушило проти Blockvest LLC. Ця справа стала першою поразкою SEC проти криптовалютної компанії, оскільки 27 листопада 2018 року суд відхилив запит агентства на попередню судову заборону Blockvest. Однак перемога Blockvest була недовгою, оскільки наступного місяця SEC подала клопотання про частковий перегляд рішення суду. Менш як за три місяці суд задовольнив клопотання SEC про перегляд справи. Цього разу суду довелося спиратися на нові документи та докази, які він проігнорував, а SEC продовжила свою переможну серію проти крипто-компаній.

Цього разу суду довелося спиратися на нові документи та докази. У 2020 році регулятор виграв справу проти компанії Blockvest, яка була оштрафована на 696 тисяч доларів. Генеральний директор Ripple Бред Гарлінгхаус нещодавно заявив, що якщо компанія програє свою судову тяганину з SEC, вона переїде зі США в іншу юрисдикцію, і що поразка Ripple не вплине на криптовалютну індустрію в Німеччині. Цікаво, що SEC показала фрагмент того, що може очікувати спільнота Ripple, якщо вона не отримає позитивного рішення щодо позову.

Нагадаємо, що Комісія з цінних паперів та бірж відмовилася визнати свою поразку у спробі захистити внутрішні документи, пов’язані з виступом колишнього фінансового директора компанії. Хоча SEC було наказано передати документи компанії Ripple, вона зробила ще одну спробу отримати їх, посилаючись на привілей адвоката та клієнта.

Ви можете поділитися цією публікацією у своїх соціальних мережах

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code