Шкода Bitcoin: майнери змушені продавати криптовалюту, щоб покрити операційні витрати

Майнери Bitcoin розпочали тенденцію продажу криптовалюти ще у травні – саме тоді ціна впала до 18-місячного мінімуму. Тепер все більше майнерів змушені продавати свої заощадження, оскільки ціни на Bitcoin продовжують тенденцію до зниження, а плата за електроенергію тим часом зростає.

Майнери змушені продавати, те що “намайнили”

Майнери Bitcoin продають свої доходи, щоб не страждати від операційних витрат, які зростають. Оскільки ціни на електроенергію вражають, а Bitcoin слідує тенденції зниження, майнери більше не можуть дозволити собі працювати в режимі HODL.

Розпродаж не є несподіваним

Всупереч серйозним даним, що вказують на тенденцію до розпродажу, експерти наголошують, що майнери зазвичай поводяться так під час трендових ринків. Компанії схильні накопичувати акції на одних трендових ринках і продавати їх на інших, щоб виплатити відсотки або покрити витрати. Наприклад, на останньому трендовому ринку в листопаді 2018 року майнери продали значну кількість своїх монет, тоді як Bitcoin упав.

Чи можна буде знов довіряти Bitcoin?

Тепер інвестори, природно, ставлять собі питання, яке майбутнє чекає на Bitcoin. Нещодавно криптовалютні ринки знову змогли трохи додати зріст, і загальна капіталізація ринку за останні 24 години також зросла на 1,43%. У результаті зараз він становить $911 млрд. Проте зелений колір у портфельному трекері міг мати лише тимчасовий характер. Деякі аналітики та експерти за графіками очікують подальшого падіння на криптовалютних ринках у короткостроковій перспективі.

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code