TRK повертається до TeamOne

TeamOne оголосили про підписання trk, який провів чотири роки в бразильській організації і став одним із найдовгограючих гравців у складі поряд з капітаном Педро “Maluk3” Кампосом, перш ніж залишити команду на початку 2020 року.

Trk повернеться в майці TeamOne
Набравши в середньому 1,20 рейтингу за чотири роки гри в TeamOne, trk був узятий в MIBR у 2020 році, де він грав разом з Габріелем “FalleN” Толедо, Фернандо “fer” Альваренга, Епітасіо “TACO” де Мело та Віто “kNgV-” Джузеппе.

Nation представили MalbsMd після розлучення з trk
У команди нічого не вийшло, і після змін trk став частиною O PLANO, хоча протягом більшої частини 2021 року він не отримував багато ігрового часу у складі шести осіб. Потім команда була підписана 00Nation, але погані результати в їх декількох місяцях ближче до кінця року призвели до змін, і trk був видалений зі складу замість Маріо “malbsMd” Самайоа.

Цей крок став у результаті обміном один до одного, тому що гватемальський гравець, який підписав контракт з 00Nation разом з бразильською зіркою Марсело “coldzera” Давид відкрив місце в TeamOne для повернення trk в команду, в якій він з’явився на світ і де він показав свою найкращу форму.

Btt приєднується до TeamOne як головний тренер
Це вже друга зміна в TeamOne останнім часом, тому що в жовтні бразильська команда зробила кадрові зміни та залучила колишнього гравця CS 1.6 Тьяго “btt” Монтейро, який став головним тренером команди замість Жоао “righi” Righi.

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code