Ціна криптовалюти у режимі “Live”: Bitcoin тримається на рівні $20 000; Ethereum, Dogecoin, Shiba Inu набирають до 5%.

За винятком USD Coin, Tron і Unus Sed Leo, усі інші криптотокени торгувалися у минулий четвер. Ethereum отримав більше ніж 3 відсотки, тоді як XRP і Solana отримали більше ніж 2 відсотки кожен. Глобальна ринкова капіталізація криптовалюти підвищилася до позначки в 915,53 мільярда доларів, впавши більш ніж на відсоток за останні 24 години. Однак загальний обсяг торгівлі криптовалютою впав майже на 18 відсотків до 55,18 мільярда доларів.

Експертний коментар

Короткостроковий прогноз для кредиторів, які піддаються впливу коливань цін і поточного фінансового клімату, наразі не виглядає надто позитивним, сказав Гійом Ле Сен, засновник Atato. «Оскільки ми наближаємось до третього кварталу 2022 року, інвестори повинні пам’ятати про непогашені зобов’язання та захищати власні активи, щоб бути в безпеці», — додав він. «Ми спостерігаємо збільшення кількості запитів щодо використання нашого рішення для зберігання замість того, щоб покладатися безпосередньо на біржові гаманці – можливо, через те, що підприємства починають напряму керувати ризиками».

Тихо на криптовалютних ринках, коли США святкують День незалежності

З минулої п’ятниці цінова динаміка в крипто-просторі була дуже спокійною, і очікується, що ситуація не пожвавиться, поки американські ринки не відкриються знову у вівторок. Так ринки закриті, оскільки американці святкують День незалежності. За останні три дні загальна капіталізація криптовалютного ринку консолідувалася близько 850 мільярдів доларів, причому Bitcoin коливався в середині 19 000 доларів, а Ethereum – в середині 1000 доларів.

Незважаючи на спокійний початок тижня, пізніше справи стануть жвавими. Для криптотрейдерів найважливішою подією стане публікація в середу протоколу засідання ФРС минулого місяця, який, імовірно, звучатиме дуже агресивно (де вони здійснили найбільше підвищення ставки за 28 років на 75 базисних пунктів). Дані ISM Services PMI, оприлюднені раніше цього дня, також будуть уважно вивчені для розуміння стану економіки США, як і офіційний червневий звіт про ринок праці в п’ятницю.

У той час як захмарна інфляція завдає шкоди американським споживачам і, можливо, вже привела економіку до технічної рецесії (на що можуть натякнути дані ISM цього тижня), однією з сильних сторін економіки США залишається ринок праці. Дійсно, міцність ринку праці (з рівнем безробіття, що коливається на рівні до пандемії) є ключовою причиною, чому ФРС була настільки впевнена, що може так агресивно підвищити процентні ставки.

Ви можете поділитися цією публікацією у своїх соціальних мережах

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code