Цього літа можуть статися нові обвали криптовалют, але найгірше вже позаду – Морхед із Pantera

Крипто-ринок, ймовірно, переживе ще “кілька” обвалів, подібних до того, що сталося з екосистемою Terra (LUNA) і крипто-хедж фондом Three Arrows Capital, стверджує генеральний директор Pantera Capital Ден Морхед.

У своєму останньому бюлетені, опублікованому в середу, Морхед заявив, що, незважаючи на те, що вже відбулися три великі криптовалютні “обвали”: Terra, Three Arrows Capital і Celsius (CEL), у найближчі місяць-два може статися “ще кілька”. Морхед попередив, що кожен із цих крахів і банкрутств не є поодиноким випадком, але сказав, що вони залишають “низку проблем для своїх контрагентів”, як це нещодавно сталося з Three Arrows Capital. Проте, з позитивного боку, Морхед нагадав читачам, що криптовалютні ринки дуже ефективні.

Коментуючи кореляцію між біткоїном та іншими ризиковими активами, особливо акціями, Морхед зазначив, що “сплеск кореляцій” під час цього ведмежого ринку ризикових активів триває довше, ніж торік.

В результаті, за його словами, він очікує, що кореляція між біткоїном і фондовим індексом S&P 500 “повернеться вниз у найближчій перспективі”, додавши при цьому, що “насправді немає жодних причин для того, щоб біткоїн корелював із ризиковими активами”.

Варто зазначити, що Морхед вже не вперше передбачає розв’язку питання між акціями та Bitcoin. Ще в лютому цього року Морхед і Круг також пророкували, що Bitcoin “відв’яжеться” від традиційних макроактивів навіть за умов підвищення процентних ставок.

  • Крипто-ринок бореться, оскільки Bitcoin переходить позначку 20 тисяч доларів, аналітики попереджають про подальше падіння, повідомляється про ліквідацію 3AC.
  • Криптовалюта досягла дна і чекає на “масивне ралі”, прогнозує Pantera Capital.
  • Ніхто не зможе маніпулювати біткоїном, однак альткоїни пропонують вищу прибутковість, каже Морхед із Pantera Capital.
  • Polkadot, Terra – “найперспективніші” на 2022 рік, вважає Морхед з Pantera Capital.
  • Прогноз “розв’язки” питання криптовалют та акцій провалився, але надія ще є.

Ви можете поділитися цією публікацією у своїх соціальних мережах

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code