Успіх Новака Джоковича закінчився в Австралії

Схоже, що успіх Новака Джоковича закінчився в Австралії, оскільки сербська зірка тенісу сенсаційно знову втратила візу на в’їзд до країни. Новина про те, що титул чемпіона Australian Open, який захищає, буде депортований, змусила кращі сайти ставок зробити Данила Медведєва новим фаворитом на перемогу в турнірі.

Джокович, який є відкритим критиком обов’язкової вакцинації проти вірусу “Ковід-19”, спочатку отримав дозвіл на поїздку в Австралію та гру в Мельбурн-Парку на підставі медичного виключення. Але рішення дозволити йому в’їзд у країну викликало лють місцевих жителів, які стикаються з одними з найсуворіших у світі обмежень на Covid.

Коли дев’ятиразовий переможець Відкритого чемпіонату Австралії прилетів до країни 5 січня, його допитували в мельбурнському аеропорту Туламарін близько восьмої години через невідповідності в його візових документах. Потім Джоковичу вперше анулювали візу, після чого він розпочав судовий позов за право залишитися в країні.

Цю битву номер один у світі виграв 10 січня, коли суддя скасував рішення про анулювання візи, і здавалося, що всі системи працюють, і Джокович зможе зіграти на першому турнірі “Великого шолому” цього року.

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code