Українська тенісистка Еліна Світоліна виконує “місію” з надання допомоги постраждалій від війни країні

Українська тенісистка Еліна Світоліна каже, що має “місію” допомогти своїй країні. Та хоче використовувати свою платформу, щоб дати надію зруйнованому війною народу.

27-річна тенісистка, яка підтримує постійний зв’язок зі своєю родиною та друзями в Україні, взяла перерву у тенісі, щоб зосередити свої зусилля на зборі коштів та поінформованості про тяжке становище своєї країни.

“Я розмовляю зі своєю бабусею щодня, щоб знати, що вона відчуває. Їй дуже важко, бо для людей похилого віку дуже важливо мати звичний режим, а зараз в Одесі, в моєму рідному місті, відбувається багато вибухів і стрілянини”.

Дуже важливо залишатися з нею на зв’язку щодня та підтримувати її всім, чим можу”.
“Одна з найважливіших речей – підтримувати їхній дух”.

Світоліна народилася в Одесі, стратегічно важливому портовому місті, яке було блоковано російськими військами після вторгнення.

У 12 років вона переїхала до Харкова і каже, що почувала себе безпорадною, спостерігаючи за запеклими боями, які продовжуються у східному місті.

У 16 років Світоліна залишила Україну, щоб реалізувати свої спортивні амбіції, але її країна завжди була у її серці. Вона пишається своїм корінням і посміхається, згадуючи моменти зі свого дитинства, які допомогли сформувати такий сильний зв’язок з Україною.

Зірка тенісу Еліна Світоліна каже, що всі призові гроші, які вона виграє на Відкритому чемпіонаті Монтеррея, підуть на потреби української армії

Зараз вона спрямовує це кохання до свого власного фонду. Який допомагає дітям отримувати життєві уроки через теніс, та до фонду UNITED24 – організацію, створену президентом України Володимиром Зеленським з метою збору коштів на медичне забезпечення, оборону та, зрештою, відновлення інфраструктури країни.

Світоліна нещодавно була призначена послом та поспілкувалася з Зеленським, який доручив їй об’єднати спортивну спільноту та підтримувати обізнаність.

“Це був один із моментів, коли я була найбільш напружена. Та навіть виходячи на тенісний корт, я не була настільки напружена”, – сказала Світоліна, розповідаючи про свою зустріч з президентом та своїм колегою-послом, великим українським футболістом Андрієм Шевченком.

Але він був дуже добрий, і його мова була дуже мотивуючою […] те, що він робить, вимагає великої мужності”.
“Він просто пояснив, що дійсно потрібно Україні в ці дні і як він бачить ситуацію в Україні зараз. Він все ще дуже мотивований, він любить Україну і він помре за нашу країну”.

“І це напевно те, чого шукають усі українці, такої людини, яка віддає своє життя за країну”.
Поки що рано, але Світоліна вже планує заходи. Зокрема, у тенісному середовищі, на кінець цього року і каже, що фонд дав їй чітку мету.

Ви можете поділитися цією публікацією у своїх соціальних мережах

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code