Вікторія Азаренко влаштувала день “Візьми дитину на роботу” на Відкритому чемпіонаті Австралії, і це було “здорово”

У п’ятницю на турнірі в Мельбурні дворазова переможниця Відкритого чемпіонату Австралії Вікторія Азаренко влаштувала день “Візьми дитину на роботу” – і це було “приголомшливо”.

Після перемоги у третьому колі з рахунком 6-0 6-2 над Еліною Світоліною, посіяної під 15-м номером, Азаренко привела свого сина Лео на післяматчеву пресконференцію. Мама та син були у сонцезахисних окулярах, та Лео запитали, як грала Азаренко. Відповідь Лео була короткою і точною: “Чудово”. Азаренко відповіла: “Дякую вам за це”, після чого вибухнула сміхом разом із репортерами, що зібралися.


32-річна Азаренко стала першою тенісисткою, що вийшла в раунд 16 на Відкритому чемпіонаті Австралії цього року, впевнено обігравши Світоліну. Білоруська націлилася на свій третій титул у Мельбурні, після того, як виграла кілька титулів у 2012 та 2013 роках. Всупереч тому, що Азаренко не виходила в четверте коло на турнірах “Великого шолому” з 2016 року, вона не показала жодних ознак нервозності, вигравши без особливих проблем трохи більше, ніж за годину. або допомагає їй розслабитись. “Все перелічене вище”, – жартівливо відповіла зірка тенісу.

Азаренко святкує перемогу в матчі третього кола індивідуального розряду проти Еліни Світоліної.

“Це точно не відвертає увагу, я ніколи так не скажу. Бути батьком нелегко”, – пояснила вона. “Він сповнений індивідуальності. Я не знаю, звідки він це бере, очевидно. “Але я завжди почуваюся привілейованою, що можу бачити його тут. Такі моменти справді неоціненні для мене. Те, що я можу розділити це зі своїм сином, просто неймовірно”.
Через кілька місяців після народження Лео у 2016 році Азаренко та батько Лео розлучилися. Азаренко пропустила US Open наступного року через юридичні проблеми, пов’язані з батьком.


Тоді Азаренко написала в Instagram, що вони працюють над “розв’язанням юридичних питань”, і сказала, що “не хоче” залишати сина в Каліфорнії, щоб поїхати до Нью-Йорка. “Балансувати між доглядом за дитиною та кар’єрою нелегко для будь-якого батька, але це виклик, який я готова прийняти та прийняти”, – сказала вона.“Я хочу підтримати чоловіків і жінок, які знають, що бути працівником-матір’ю чи батьком – це нормально. Ніхто ніколи не повинен вибирати між дитиною та кар’єрою, ми досить сильні, щоб зробити й те, й інше”.


У наступному раунді Азаренко зіграє з чемпіонкою Відкритого чемпіонату Франції та четвертою сіяною Барборою Крейчиковою.

Інші публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code