Жіночий Євро-2022: Швеція виходить до чвертьфіналу як переможець групи завдяки яскравій перемозі, незважаючи на те, що Нідерланди обіграли Швейцарію

Хоча Швеція розпочала день позаду Нідерландів у турнірній таблиці групи С, її яскрава перемога 5:0 – результат, що дорівнює її найбільшій перемозі на жіночому Євро, – над Португалією в Leigh Sports Village вивела команду на перше місце.

У той час як Голландія показала свій власний домінуючий результат на “Брамалл Лейн” у Шеффілді, перемігши Швейцарію з рахунком 4:1, Швеція стала переможцем групи з різниці м’ячів.
Це означає, що на наступному етапі друга ракетка світу зіграє з переможцем групи D, яким стане одна з Ісландії, Бельгії чи Італії, в той час як Голландія, яка захищає чемпіонський титул, зустрінеться з Францією.
Косоварі Аслані, яка відіграла ключову роль у перемозі, забивши гол та віддавши гольову передачу, сказала, що її шведська команда грає дуже впевнено.

“Я сьогодні отримала задоволення, і я відчуваю, що вся команда насолоджувалась грою у футбол. Ми почуваємося чудово. Ми дуже поважаємо Португалію, вони сильно розвинулися, але в той же час ми просто хотіли йти вперед і бути якомога агресивнішими в останній”. третини”.
Три голи у першому таймі стали цвяхом у кришку труни для Португалії і справді привели Швецію у рух.
Філіпа Ангельдаль з “Манчестер Сіті” скористався невдалою грою воротаря Португалії Патрісії Мораїш із кутового, щоб відкрити рахунок у середині першої 45-хвилинки, а потім подвоїв перевагу акуратним ударом із добре відпрацьованої позиції у перерві.

Гравці збірної Швеції святкують із уболівальниками після перемоги над Португалією.
Але на цьому рахунок у першому таймі не закінчився: у доданий час Кароль Коста з кутового пробив у власні ворота.
Аслані забив з пенальті, збільшивши перевагу до чотирьох, після чого Стіна Блекстеніус нарешті забила свій гол, два з яких були скасовані раніше.

Оскільки три голи її команди було забито з кутових, Ангельдаль високо оцінила організацію Швеції.
“Ми знаємо, що в цілому ми дуже гарні на майданчиках, тому моя роль там полягає в тому, щоб просто йти на м’ячі, які опускаються вниз, а другий варіант ми часто розглядали, і сьогодні нарешті представилася можливість”.
У той же час, Голландія демонструвала вражаючу гру.

Незважаючи на відсутність зіркового нападника Вівіан Мідема через Ковід-19, Нідерланди виглядали небезпечно в атаці.
Але коли прийшов перший гол, його забили головою швейцарки. При спробі подати голландський кутовий Ана-Марія Црногорчевич ударом головою знайшла свій власний верхній кут.

Лейхтер святкує із подругами по команді після забитого гола у ворота Швейцарії.
Всього через чотири хвилини Швейцарія зрівняла рахунок завдяки акуратному удару Жеральдін Ройтелер зблизька.
Коли час уже підтискав, і нічия, можливо, була на волосині, Роме Леухтер ударом головою перевела м’яч за лінію – її перший гол на міжнародній арені – Вікторія Пелова, яка вийшла на заміну, подвоїла перевагу Нідерландів.
У Лейхтер ще був час, щоб забити свій другий м’яч у грі, четвертий голландський, але швейцарці втомилися і поступилися 4-й ракетці світу, коли вона пробила зблизька.

Тренер збірної Нідерландів Марк Парсонс після гри був сповнений похвал на адресу своєї команди, передбачаючи довгоочікуваний чвертьфінал проти Франції.

Уболівальники збірної Нідерландів демонструють свою підтримку дорогою на стадіон на гру команди проти Швейцарії.

“Який чудовий вечір для нас!” – сказав Парсонс. “Це була дуже важка гра; Швейцарія виборювала своє життя, ми боролися за перше місце в групі”.

“Це робить гру веселою та захоплюючою, але ми зберігали спокій. За рахунку 1:1 ми трохи нервували, але гравці, які вийшли на поле, змінили гру. Вони надали нам багато якості та енергії, і так було у кожній грі досі Ми дуже задоволені тим, хто починає, і дуже задоволені тим, хто закінчує.

“Ми граємо з великим суперником [Францією], і вони теж. Я не думаю, що вони хочуть грати з нами. [В останній зустрічі результат був не таким, як ми хотіли, але ми сказали, що наступного разу, коли ми будемо грати з ними, ми будемо впевнені, що ми будемо краще. Ми побачили можливість.